Urodziny dla dzieci - Lasercamp.pl

Drogi Jubilacie!!

Czy chcesz by Twoje urodziny były wspominane przez kolejny rok, jako niezapomniana i świetna zabawa? Zaproś swoich przyjaciół do LaserCamp i zorganizuj odjazdowe urodziny dla dzieci.

Wybierz czy wolisz paintball klasyczny, czy elektroniczny, a następnie szalej z przyjaciółmi na Arenie lub Hali paintballowej. Uzgadniaj taktykę, a następnie ją realizuj. Szybki bieg przez ulicę i ukrycie w okopach, może krótka seria z bunkra, zasadzka za wrakiem samochodu? Opcji jest mnóstwo. Po walce odpoczynek w Klubie. Obowiązkowo zimne napoje i przekąski.

 

A także najnowsza nowość LaserCampu  - Warsztaty naukowe!!!!

 

Sama Arena lub Hala to za mało - przebieraj w atrakcjach - skomponuj własne urodziny dla dzieci:

  • dyskoteka
  • karaoke
  • piłkarzyki
  • konsola do gier.

Drogi Rodzicu!!

Wiemy, ile wysiłku trzeba włożyć w zorganizowanie urodzin dla Twojego dziecka w domu. A jeszcze więcej wysiłku kosztuje posprzątanie po takiej imprezie. Wszystkich mieszkających w Warszawie i okolicach zapraszamy do Laser Camp.

Dzieciom gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, a Wam Drodzy Rodzice chwilę wytchnienia.

Pakiety

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cenowe pakiety urodzinowe, które pozwalają „optymalizować” koszty. W ramach pakietu dzieci bawią się w LaserCampie przez trzy godziny, w czasie których szaleją z bronią w ręku na wybranej wcześniej Arenie, a także mają czas na tort i poczęstunek oraz wystudzenie głów po walce. Bawi sie u nas cała Warszawa.

Warsztaty naukowe

Paintball to za mało? Zapraszamy na odjazdowe warsztaty naukowe. Do wyboru zajęcia z fizyki i chemii, ale nie tak nudne, jak w szkole. Gwarantujemy mnóstwo eksperymentów, w których weźmiesz udział. Szczegóły znajdziesz tutaj. 

 

Urodziny w studio fotograficznym

Oferta specjalnie przygotowana dla żeńskiej części naszych klientów. W ofercie w pełni wyposażone studio, fotograf, wizażystka, czyli niesamowite urodziny dla dziewczyn. Mżesz też połączyć dwie atrakcje w tym samym czasie. Urodziny na arenie i w studio jednocześnie dadzą ci możliwość zaproszenia całej klasy, nie ma znaczenia czy chłopców czy dziewczynki.

Paintballowe zmagania

Pakiet, o którym można powiedzieć, że jest klasyką paintballu. Ekipa jubilata otrzymuje do ręki kompletny sprzęt do paintballu, umundurowanie ochronne oraz w pakiecie trzygodzinną moc zabawy pod okiem doświadczonego animatora. Na Hali Paintballowej mogą rozegrać różne scenariusze, od najprostszych zmagań - drużyna na drużynę, poprzez wymagające taktycznego myślenia scenariusze typu - obrona wieży lub atak na bunkier, po wymagający maksymalnego wysiłku scenariusz "never ending story". Do tego oczywiście odpoczynek w Klubie, gdzie można zorganizować poczęstunek. Ten pakiet przewidziany jest dla minimum dwunastolatków.

Paintball dla młodszych

Także maluchy mogą poczuć wrażenia związane ze zmaganiami na dużej Hali Paintballowej. w opcji urodziny dla dzieci młodszych do dyspozycji oddajemy im sprzęt paintballowy typu Splat Master. Jest to bezpieczna wersja paintballu, przy której nawet najmłodsze dzieci będą się bawić bezpiecznie. Oczywiście nad całością zabawy przez cały czas czuwa doświadczony animator. Jak zwykle w pakiecie uwzględniono trzygodzinną zabawę na Hali i w Klubie. Ten pakiet nie jest ograniczony wiekowo.

 

Manewry wojskowe

Pakiet przewidziany dla nieco młodszych amatorów paintballu. Całe urodziny przebiegają według dopracowanego scenariusza, tak by młodzi goście poczuli namiastkę wojskowego życia oraz sporą dawkę zabawy w formie rywalizacji. Przebieranie w mundury wojskowe, wykonywanie zadań, zdobywanie punktów jest obowiązkowe. Jednak najważniejszą atrakcją pozostaje strzelnica paintballowa. Na koniec ogłoszenie wyników zmagań i dyplomy oczywiście. Nad sprawnym przebiegiem urodzin czuwa dwóch doświadczonych animatorów. Ten pakiet nie jest ograniczony wiekowo.

 

 

Laserowa rywalizacja

Pakiet dobrze znany wielu naszym klientom. Trzygodzinne zmagania na arenie laserowego paintballa. Moc scenariuszy, szybka walka w labiryntach. To jest to. Opcją do pakietu jest opieka animatora podczas całej imprezy. Opcja ta jest szczególnie polecana dla grup dzieci poniżej 13 roku życia. Animator pomaga dzieciom ubierać się w kamizelki taktyczne i mundury, szkoli, tłumaczy taktykę walki, a przede wszystkim jest z dziećmi przez cały czas na Arenie podczas walki. Zwiększa to bezpieczeństwo pociech oraz komfort zabawy.

 

Pakiety łączone

Obawiasz się, że nie wszyscy będą mieli ochotą na grę w paintballa? Może niektórzy twoi znajomi nie lubią być fotografowani? A może po prostu masz za dużo przyjaciół i boisz się, że nie wzyscy się pomieszczą na twoich urodzinach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - połącz pakiety - np. studio fotograficzne i zmagania na arenie paintballowej. Zaproś kogo chcesz i ciesz się wszystkimi atrakcjami na raz. 

 

 

Sprawdź cennik i skontaktuj się z nami.

 

  • DSC40
  • 040dimg1801
  • DSC41