Urodziny dla dzieci - Lasercamp.pl

Drogi Jubilacie!!

Czy chcesz by Twoje urodziny były wspominane przez kolejny rok, jako niezapomniana i świetna zabawa? Zaproś swoich przyjaciół do LaserCamp i zorganizuj odjazdowe urodziny dla dzieci.

Wybierz czy wolisz paintball klasyczny, czy elektroniczny, a może sesję w studio lub szalone warsztaty naukowe? Wybieraj, zaproś przyjaciół, a następnie szalej na jednej z czterech Aren. Wybieraj scenariusze zabawy i do dzieła. Szybki bieg przez uliczki, ukrycie w okopach, może krótka seria z bunkra, zasadzka za wrakiem samochodu? Opcji jest mnóstwo. Po walce obowiązkowy odpoczynek w Klubie. Mecz w piłkarzyki lub gra na konsoli.

 

 

Drogi Rodzicu!!

Wiemy, ile wysiłku trzeba włożyć w zorganizowanie urodzin dla dziecka w domu. Dlatego wszystkich mieszkających w Warszawie i okolicach zapraszamy do LaserCamp. Dzieciom gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, a Wam Drodzy Rodzice chwilę wytchnienia.

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy cenowe pakiety urodzinowe, które pozwalają optymalizować koszty. Proszę zwrócić uwagę na naszą nowość - pakiet 2,5h. A także szukać dobrych cen wśród promocji.

Obecnie w cenach promocyjnych proponujemy:

- pakiety urodzinowe w ferie (od 13 do 26 lutego 2017) - 499 zł za pakiet klasyczny, elektroniczny lub warsztaty

- pakiet weekendowy 2,5h od 520 zł (620 zł z dodatkowym animatorem)

- pakiet w środku tygodnia 3h (pn.- czw.)- 500 zł lub 550 zł

 

Pakiety

Pakiet 3h zawiera:

- 3 godziny wybranej atrakcji (areny, studia lub warsztatów) wraz z obsługą, na wyłączność

- sprzęt

- 3 godziny salki klubowej na wyłączność

 

NOWOŚĆ!!! Pakiet 2,5h zawiera

- 2 godziny wybranej atrakcji (areny, studia lub warsztatów) wraz z obsługą, na wyłączność

- sprzęt

- 2,5 godziny salki klubowej na wyłączność

 

Pakiety 3h i 2,5h dostępne są w wybranych przedziałach godzinowych. O dostępność proszę pytać obsługę.

 

 

 

Atrakcje do wyboru

Paintball laserowy

Zmagania na arenie laserowego paintballu. Do wyboru mamy trzy areny, każda w innym klimacie. Z czego jedną całkowicie nową. W chwilach odpoczynku zapraszamy do wygodnego klubu z sofami. 

Paintball klasyczny

Pakiet, o którym można powiedzieć, że jest klasyką paintballu. Ekipa jubilata otrzymuje do ręki kompletny sprzęt do paintballu, umundurowanie ochronne oraz moc zabawy pod okiem doświadczonego animatora. Na hali paintballowej mogą rozegrać różne scenariusze, od najprostszych zmagań - drużyna na drużynę, poprzez wymagające taktycznego myślenia scenariusze typu - atak na bunkier. Do tego oczywiście odpoczynek w Klubie, gdzie można zorganizować poczęstunek. Ten pakiet przewidziany jest dla minimum dwunastolatków.

Splat master, czyli paintball dla młodszych

Także maluchy mogą poczuć wrażenia związane ze zmaganiami na hali paintballowej. W tej opcji do dyspozycji naszych najmłodszych gości oddajemy sprzęt paintballowy typu Splat Master. Jest to bezpieczna wersja paintballu. Oczywiście nad całością zabawy przez cały czas czuwa doświadczony animator. Ten pakiet nie jest ograniczony wiekowo.

Warsztaty naukowe

Paintball to za mało? Zapraszamy na odjazdowe warsztaty naukowe. U nas nie ma nudnych wykładów. Po prostu bierzemy sie do dobrej zabawy i przeprowadzamy mnóstwo eksperymentów. Wywołujemy burze, tworzymy wulkany, używamy magicznego palca, ale... zawsze znajdzie się chwilka czasu, żeby porozmawiać o nauce, czyli o tym dlaczego.

Do wyboru mamy pakiet:

- chemia

- fizyka

- radiokomunikacja

Urodziny w studio fotograficznym

Oferta specjalnie przygotowana dla mniej zmilitaryzowanej części naszych klientów. W ofercie w pełni wyposażone studio, fotograf, wizażystka, czyli niesamowite urodziny. Efektem ich pracy jest przepiękne portfolio zdjęć. Pełno w nim portretów, jak i zdjęć grupowych. Jednym słowem, niesamowita pamiątka.

W skład trzygodzinnego pakietu wchodzi:

- studio fotograficzne na wyłączność,

- akcesoria do stylizacji (czapki, peruki, biżuteria itp. ubrania prosimy zabrać ze sobą),

- sala klubowa na wyłączność,

- stała opieka fotografa i wizażystki.

 

Atrakcje łączone

Obawiasz się, że nie wszyscy będą mieli ochotą na grę w paintball? A może po prostu masz za dużo przyjaciół i boisz się, że nie wszyscy się pomieszczą na twoich urodzinach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - połącz atrakcje - np. studio fotograficzne i zmagania na arenie paintballowej. Zaproś kogo chcesz i ciesz się wszystkimi atrakcjami na raz. 

 

 

Sprawdź cennik i skontaktuj się z nami.

 

  • P1018015
  • DSC3
  • DSC8129
  • DSC7287a2
  • A3m
  • DSC41
  • MG5
  • DSC4007
  • DSC4
  • DSC5